Jäämari OÜ

Jäämari OÜ on pere-ettevõte, kes väikeses Kohila alevikus toodab käsitööna pulgajäätiseid.

Ettevõte loodi 2014 aastal ja kogu ettevõtmine sai alguse pere vanima lapse armastusest jäätise vastu. Toona oli peretütar Teele 7 aastane, kui koolist tulles ta jälle kodustesse jäätisevomidesse ise jäätist valmistama hakkas ja pereema Kaili pakkus välja internetist huvitavate retseptide otsimise.

meist-1.png

Jäisesse jäätisemaailma sukeldumine

Läbi Youtube´i kanali leiti huvitav video, milles USA jäätisetootja tutvustas oma käsitöö pulgajäätiste ettevõtmist ja seadmeid, millega töötavad. Selline jäätisetootmine tundus väga põnev ja analoogne toode Eesti turul täiesti puudus. Pikalt mõtlemata registeeriti ettevõte, EAS-i starditoetuseks kirjutati äriplaan, kaugelt Brasiiliast telliti pulgajäätisemasin ning sukelduti jäisesse jäätisemaailma!

Tänaseks on Jäämari kasvanud üheks juhtivaks käsitöö jäätise brändiks Eesti turul. Suvisel hooajal on Jäämari leitav ka väikeses mahus Soomes.

Tervislik valik

Jäämari pulgajäätised on päris marjadest ja puuviljadest valmistatud tervislikud pulgajäätised. Jäätise valmisamisel ei kasutata säilitusained ega muid kunstlikke lisaaineid.

Jäämari pulgajäätised on piimavabad, see tähendab, et neid jäätiseid saavad süüa ka inimesed, kes ei talu laktoosi või kelle elustiiliks on veganlus.

meist-2.png

Parim kiirtoit on smuuti

Lisaks pulgajäätistele on uudsena Jäämari sortimendis ka smuutikuubikud. Smuuti koostisained on eelnevalt ära blenderdatud ja kuubikute vormis sügavkülmutatud. Kliendi vaevaks on ainult valada smuutikuubikud topsi, meelepärane vedelik peale, seda segu sheikida ja värskendav smuuti ongi valmis. Tervislik vahepeala valmib väga lihtsa vaevaga!

meist-3.png

LEADER meetme "Ettevõtluse konkurentsivõime tugevdamine (15.10.2020 – 15.11.2020)" toel on Jäämari OÜ aastatel 2020-2022 ellu viinud projekti “Uued seadmed”. Projekti eesmärk on tootmisvõimuse suurendamine.

LEADER meetme "Ettevõtluse konkurentsivõime tugevdamine (01.12.2022 – 15.12.2022)" toel on Jäämari OÜ soetanud sisustust ning seadmeid uue tootmisruumi ja õppeklassi sisustamiseks ning vahendid tootmisprotsessi efektiivsemaks muutmiseks.

meist-4.png

PRIA meetme "Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus" toel on Jäämari OÜ ehitanud 2022 aastal uue tootmishoone I korrus (toetuse summa 139 587,04 eurot). Projekti eesmärk on ettevõtte tootmismahtude suurendamine ja efektiivsemate töötingimuste loomine.

meist-4.png

PATEE eksperdi kaasamise toetus Raplamaal tegutsevale ettevõttele. Jäämari OÜ kodulehe ja e-poe arendus.